Konta osobiste, konto osobiste

Szukaj:


Zmiany w ofercie kont osobistych LUKAS Banku

LUKAS Bank wprowadza 15 lutego br. zmiany w ofercie kont osobistych. Uatrakcyjni to dotychczasową propozycję banku w obszarze kont i dostosuje ją do nowej segmentacji. Ujednolicone zostaną m.in. zasady obniżania opłaty za prowadzenie kont, a trzy z nich zmienią nazwę.

Od 15.02.2010 w ofercie dostępne są następujące pakiety: LUKAS Konto Premium, LUKAS Konto Klasyczne (dawne Konto Wygodne), LUKAS e-Konto PLUS (dawne LUKAS e-Konto PRO), LUKAS e-Konto, LUKAS Konto Student (dawne LUKAS e-Konto PRO Student).

Wynikiem tych zmian jest m.in ujednolicenie zasad obniżania opłat za prowadzenie kont. LUKAS Bank nagradza aktywnych klientów i proponuje im rozwiązania, w wyniku których mogą być zwolnieni z miesięcznych opłat za prowadzenie rachunku. Taka możliwość została wprowadzona we wszystkich odpłatnych pakietach, dotychczas istniała tylko w trzech.

Konto w LUKAS Banku w powiązaniu z innymi produktami jest sprawnym systemem, który nie tylko daje klientom wymierne korzyści polegające na obniżeniu opłat, ale także stanowi platformę do zarządzania finansami osobistymi.

Do 2 kwietnia trwa promocja „Kredyt z prowizją 0% i inne korzyści w pakiecie” – wszyscy klienci, którzy mają lub otworzą konto z regularnymi wpływami korzystają z 0% prowizji na kredyty gotówkowe, samochodowe i hipoteczne.

Posiadacze kont z regularnymi wpływami mają do dyspozycji nie tylko korzystniejszą ofertę kredytów. LUKAS Bank proponuje im także wyższe oprocentowanie Rachunku Oszczędzam – ofertę „Zyski Dobrze Skalkulowane” z oprocentowaniem 5,1 proc. Standardowe oprocentowanie wynosi od 3,5 do 4,5 proc.

- Chcemy budować kontakt z klientem na bazie konta. To pozwala nam na poznanie potrzeb klientów i wspieranie ich w codziennym prowadzeniu finansów osobistych. Rachunek osobisty jest dla nas także kluczowym produktem do pozyskania nowego klienta, z którym możemy zbudować długoterminowe relacje – podkreśla Ewa Mądry, Kierownik Zespołu Kont w LUKAS Banku.

Dodatkowe zmiany w ofercie kont to wprowadzenie bezpłatnego ustanawiania stałych zleceń. Za ustanowienie zlecenia bank nie pobiera opłaty, natomiast prowizje za realizację są teraz niższe i wynoszą – 1 zł (0,5 zł w ofercie studenckiej) za zlecenia ustanowione w placówce lub w LUKASlinii , 0 zł (w ofercie standardowej i studenckiej). Realizacja zleceń ustanowionych w LUKAS e-Banku jest nadal darmowa.

LUKAS Bank wprowadził opłatę 5 zł za wyciąg papierowy proponując jednocześnie bezpłatny, ekologiczny i bezpieczny wyciąg elektroniczny, który wysyłany jest na adres e-mail klienta oraz jest dostępny także po zalogowaniu się do LUKAS e-Banku.

VN:F [1.8.6_1065]
Ocena: 0.0/10 (0 głosy)

Dodaj opinię:

Inteligo

Poradnik kredytowy

Partnerzy

Na forum kont osobistych

Najtańszy kredyt mieszkaniowyNajtańszy kredyt mieszkaniowy
Dowiedz się jak obniżyć ratę kredytu mieszkaniowego oraz jak spłacić kredyt przed terminem wykorzystując system opracowany przez analityka bankowego...


Partnerzy Portalu Finansowego e-Banki