Konta osobiste, konto osobiste

Szukaj:


Nowa odsłona Serwisu SMS w Inteligo

Inteligo pioniersko wprowadza nowości w Serwisie SMS, dzięki którym użytkownicy konta Inteligo zyskają jeszcze więcej swobody i samodzielności w zarządzaniu swoim kontem.

Serwis SMS to rozwiązanie wdrożone przez Inteligo w 2001 roku, jedno z wielu pioniersko wprowadzonych innowacji Inteligo w bankowości elektronicznej. Klienci korzystający z Serwisu otrzymują natychmiastowe powiadomienia sms o każdej zmianie na ich koncie, a także możliwość zapytań sms-em o saldo czy historię rachunku. Wysoka użyteczność i popularność Serwisu była powodem przeprowadzenia korzystnych zmian w jego obsłudze. Intuicyjne i przyjazne rozwiązania w bankowości internetowej to znak firmowy Inteligo.

Zmiany w Serwisie SMS Inteligo służą jeszcze prostszemu i w pełni samodzielnemu zarządzaniu tą pomocną usługą w zarządzaniu swoim kontem. Wydzielony został funkcjonujący dotychczas kanał wykonywania zapytań o saldo, historię rachunku, numer rachunku, blokadę na rachunku. Nowością w Serwisie SMS jest dodanie nowych funkcji: wykonywanie płatności i doładowań zdefiniowanych wcześniej w serwisie www. Uzupełnieniem usługi są powiadomienia na komunikator lub e-mail, przez co klienci mają większy wybór kanałów informacji o operacjach na koncie. Wprowadzenie powiadomień na komunikator to pierwsze takie rozwiązanie na rynku. Inteligo postawiło przede wszystkim na najpopularniejszy komunikator Gadu-Gadu, ze względu na najszerszy zasięg i fakt, że z Gadu-Gadu korzysta już ponad 10 milionów osób miesięcznie, oraz na Google Talk.

Powiadomienia, w ramach Serwisu SMS i uzupełniających go kanałów komunikacji, pozwalają klientom zdecydować o jakich zdarzeniach chcą być informowani, a między innymi są to:

  • logowanie bądź zablokowanie serwisu www, Serwisu Mobilnego Inteligo i automatycznego serwisu telefonicznego (IVR) – poza kanałem SMS,
  • niezrealizowane transakcje,
  • wpływy na rachunek powyżej określonej kwoty,
  • wypływy z rachunku powyżej ustalonej kwoty (przelewach, realizacji stałych zleceń i płatności),
  • autoryzacja transakcji kartowych,
  • spłata debetu i kredytu,
  • zastrzeżenie karty płatniczej.

Usługa jest płatna, a jej koszt zależy od aktywowanych kanałów. Każdy nowy klient może korzystać z usługi Powiadomień za darmo przez dwa pierwsze okresy rozliczeniowe liczone od daty aktywacji konta Inteligo. Korzystanie wyłącznie z powiadomień na komunikator lub wyłącznie na e-mail jest bezpłatne.

Zlecanie transakcji SMS-em jest bezpłatne, użytkownicy ponoszą tylko koszty wysyłki SMS-ów, zgodne z tabelą opłat i prowizji Operatora.

VN:F [1.8.6_1065]
Ocena: 0.0/10 (0 głosy)

Dodaj opinię:

Inteligo

Poradnik kredytowy

Partnerzy

Na forum kont osobistych

Najtańszy kredyt mieszkaniowyNajtańszy kredyt mieszkaniowy
Dowiedz się jak obniżyć ratę kredytu mieszkaniowego oraz jak spłacić kredyt przed terminem wykorzystując system opracowany przez analityka bankowego...


Partnerzy Portalu Finansowego e-Banki